Kamerový systém

Vizuální kontrola nad Vaším objektem

kamera1

Kamerový systém (CCTV - Closed Circuit Television, uzavřený televizní okruh) je užití kamer ke sledování prostor, k zobrazování záběrů z kamer na monitorech a archivaci natočených záběrů.

Skládá se z kamer, hardwarového vybavení (hard disku, monitoru) a software. Může být doplněn i o mikrofony a reproduktory, a téměř vždy o záznamové médium pro ukládání zaznamenaných dat.

V této blasti zabezpečení a kontroly provádíme návrhy a montáže nejen klasických analogových kamerových systémů (CCTV), ale také čím-dál více převládajících IP kamerových systémů (IP_CCTV).

V tomto směru jsme schopni překvapit kvalitou pořízeného záznamu v rozlišení od 0,5 - 5 MPix, která je v porovnání s analogovým systémem na nesrovnatelné úrovni. To, co dříve musely obstarat až čtyři analogové kamery, dnes bez problémů obsáhne jedna megapixelová kamera. Diskové prostory, kapacity a jejich využití se posunulo o další krok vpřed, nehledě na možnosti inteligentního vyhledávání záznamu v obraze (ztráta kamery, ztráta objektu, pohyb, ztráta připojení, rozostření objektivu..).

Všechny tyto parametry nastaveného vyhledávání vedou ke zrychlenému nalezení požadovaného záznamu či preventivnímu upozornění (e-mailem atd..). Odpadá tedy zbytečný čas, který musel být vynaložen při zdlouhavém vyhledávání záznamů ze starých systému, u kterých musel "člověk sedět" tak dlouho, než v obraze nalezlo to, co právě potřeboval.

Další výhodou IP systémů je možnost vedení napájení i samotného signálu po jednom UTP kabelu, což v porovnání s cenou koaxiálních kabelů, napájecí dvojlinky či UTP převodníků celkové náklady na vybudování systému redukuje.

Data z kamer lze ukládat právě buď na speciální NVR nebo na PC zařazený kdekoliv v síti. Samozřejmostí je plné propracování uživatelských účtů, vzdálená správa serveru odkudkoliv ze světa a klient v české lokalizaci.

 

 

 

 

 

 

 


Kontaktujte nás

Patrik Kopečný

operátor dohledového centra
+420 608 955 501
info@heros.cz

Kontaktní formulář

Zajímá vás vaše Bezpečnost

Dohledové centrum 24 nonstop 608 955 501